Верховна Рада планує прийняти законопроект №2424, який вносить поправки до Повітряного кодексу України. Ключова зміна в правилах полягає у введенні нового державного збору, який стягується з кожного пасажира та за кожну тонну вантажів. Крім того, законом передбачаються заходи відповідальності за порушення вимог.

Ставка авіаційного збору за новими правилами складе 0.5 доларів за переліт в межах України. Якщо ж пасажир користується авіаційним транспортом для трансферу за межі країни, доведеться сплатити 2 долара. Що стосується ставок для вантажів, вони складають 2.5 долара для авіаперевезень всередині країни і 10 доларів за тонну при міждержавних перельотах. Відповідальність за перерахування збору покладається на авіакомпанії.
Міністр інфраструктури Владислав Криклій подякував нардепам за прийняття цього законопроекту. За його словами, він допоможе встановити єдині правила для всіх авіаперевізників і виключити спірні ситуації, які раніше призводили до судових розглядів.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, проти шкідників і хвороб — як підгодовувати рослини добривом з цибулевої лушпиння. Як приготувати безпечну альтернативу токсичних пестицидів

Як повідомляв портал "Знай.uа", хто не встиг посадити картоплю — сприятливі дні в травні для вдалого врожаю. Висадивши картоплю в сприятливі дні можна очікувати отримання рясного врожаю

Популярні новини зараз
Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще