Будь-який власник смартфону зможе скористатися функцією доповненої реальності при купівлі одного з вин Appetite Collection. Завдяки розробці нової розважальної споживачеві буде легше вибрати вино до свого вечері або обіду.

Скористатися функцією доповненої реальності досить просто:

1. За допомогою смартфона скануєте QR код з етикетки. Це можна зробити за допомогою Viber (натисніть на вкладку «ще» і в правому верхньому куті побачите значок QR коду).

2. Завантажуєте додаток «Віртуальний сомельє».

Популярні новини зараз

Відомий співак жадібно скуповує будинки сусідів для комфорту: десятки мільйонів — заради особистого села

На кухні дніпрянки виявили незвичайного "квартиранта" – наляканий і весь у пір'ї

Суддя ″Танців з зірками″ побив дружину і адвоката через поділ майна: всі троє в лікарні

Єфремов міг бути пасажиром у смертельному ДТП, запис з нового ракурсу показує все в іншому світлі

Показати ще

3. Відкриваєте додаток, наводите камеру на етикетку і ...


Італієць Луїджі, який є одним з провідних фахівців Італії в питаннях виноробства і створення смаків, зі знанням справи познайомить вас з особливостями поєднання вина і їжі, розповівши про те, на що варто звернути увагу і чому саме дана позиція Villa Krim найкраще гармонує з тією чи іншою стравою.


Луїджі Антоніо, фахівець зі створення смаків: «Коли в Villa Krim мені запропонували співпрацю, ідея мені сподобалася, адже з одного боку вино і їжа створені для того, щоб доповнювати і посилювати відчуття від насолоди одне одним, з іншого боку - навіть не кожен професійний сомельє вміє грамотно обирати вдалі поєднання, що вже говорити про людей, які не розбираються в сортах винограду і тонкощах букета. Їм потрібна допомога і я радий її надати».

Крім короткого лікбезу, функція доповненої реальності пропонує ще пройти захоплюючий тест на здібності до мистецтва сомельє, що теж досить цікаво. Лідер зобов'язаний бути першопрохідцем, в Villa Krim цей принцип давно засвоїли і вдало застосовують, що в черговий раз підтверджує впроваджена інновація. Напевно, незабаром естафету підхоплять і інші бренди, але Villa Krim все одно запам'ятаються, як перші!