Державна екологічна інспекція України інформує про чергові виявлені факти незаконної рубки дерев у Миколаївській та у Сумській областях.

Як повідомляє інспекція у Facebook, інспекторами ДЕІ в Миколаївській області за результатами спільних заходів з Арбузинським відділенням поліції виявлено факт знищення 14 дерев ясену та акації. Вирубка здійснювалася на території Арбузинської об’єднаної територіальної громади.

За інформацією інспекції, загальна сума заподіяної шкоди становить 40162,62 грн. По даному факту порушено кримінальну справу, триває досудове розслідування.

Також державними інспекторами ДЕІ у Сумській області було виявлено незаконну вирубку 85 дерев верби. Даний факт встановлено біля с.Карабутове Конотопського р-ну, сума збитків, завданих державі, складає 325 845 грн. Наразі інспекція готує матеріали для передачі до органів прокуратури.

Зазначимо, раніше державними інспекторами ДЕІ у Чернігівській області при проведенні заходів державного нагляду (контролю) було виявлено дві незаконні рубки 663 дерев у лісосмугах. Нанесені державі збитки становлять 2 172 938 гривень.

Популярні новини зараз

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще