Про це повідомили в компанії ДТЕК.

Як відзначили в компанії, онлайн-послуга планування точної дати візиту монтера для обслуговування лічильника вже доступна для мешканців шести районів області - Києво-Святошинського району, Ірпінського, Вишгородського, Макарівського, Бородянського, Іванківського. Послугою вже скористалися близько 10 тисяч споживачів. До 1 жовтня послуга стане доступна жителям усіх районів Київщини.

«Одна з амбітних цілей, яку ми поставили перед собою в минулому році - це привести клієнтський сервіс у відповідність зі світовими стандартами. Для цього ми будуємо проактивне інформування клієнтів про планових і аварійних ремонтів, оновлюємо ЦОКи і диджитализируем наші сервіси. Рік тому лише 20% популярних послуг можна було замовити онлайн. Зараз цей відсоток зріс до 50%. І ми продовжуємо цифровизировать послуги», - зазначив генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх.

У компанії відзначили, що мобільний додаток «Мережі онлайн» стане доступним в AppStore та Google Play Market для всіх клієнтів компанії до кінця серпня 2020 року. Через додаток клієнти зможуть оперативно дізнаватися про планових і аварійних відключеннях електроенергії та термін їх ліквідації, а також передавати показання електроенергії та інформацію про обриви або дефекти устаткування, миттєво завантажуючи фото з місця аварії.

Зараз в розробці знаходиться новий клієнтський портал з аналогічним функціоналом, як і в додатку (планується запустити його до листопада 2020).

Популярні новини зараз

Онкохворого сина Віктора Павліка відправили подалі з дому, українці не вірять очам: "М*дак і боягуз"

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Кордон з Польщею заполонили заробітчани - смажаться під сонцем цілодобово заради злотих

Овни розбагатіють, Раки зустрінуть другу половинку - гороскоп на тиждень 3-9 серпня для всіх знаків Зодіаку

Показати ще

Київобленерго продовжує відкривати оновлені центри обслуговування клієнтів. Перший оновлений ЦОК з електронною чергою та дитячою кімнатою вже побудували в Ірпені. У планах компанії - відкриття оновленого ЦОК в Києво-Святошинському районі.