Про це пише Антикор.

Прокурора підозрюють у зловживанні службовим становщем, службовому підробленні та втручанні у діяльність судових органів. Всі ці зловживання були частиною плану по рейдерському захопленню підприємства, яке виробляє «Семки» та інші українські снеки.

На початку червня 2020 року суддя О.Капкін Зарічного районного суду Сумської області своєю ухвалою наклав арешт на виробничий комплекс ТОВ «Волана», що знаходиться у Дніпропетровській області.

Підприємство не проводило ніякої діяльності у Сумській області, і не мало ніякого відношення до справи, яка більше трьох років лежала в Сумському СБУ. Апеляційний суд скасував незаконну ухвалу, а юристи заводу звернулися до правоооронних органів з заявами про участь посадовців у спробі рейдерства. В результаті, ДБР розслідує справу проти слідчого СБУ В.Прохненка та прокурора А.Жернового, і тепер відкрито нове провадження проти першого заступника обласного прокурора О.Рубана.

Як виявилося, саме О.Рубан давав письмові незаконні вказівки суду, щодо того, як саме треба розглядати справу проти «Семок». До речі, атестаційна комісія прокурорів минулого тижня прийняла рішення про звільнення О.Рубана з органів прокуратури. Подібне рішення очікує і прокурора А.Жернового, який не зявився на два засідання комісії з причини раптового захворювання на коронавірус.

Популярні новини зараз

Зниклого під Києвом малюка знайшли - "Пішов за батьком у ліс, і…"

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

Alyona Alyona в одній футболці перетворилася на Каменських: "Це несправедливо!"

Показати ще

Трудовий колектив підприємства закликає правоохоронні органи покарати всіх винних, щоб запобігти можливим проявам рейдерства проти будь-яких інших підприємств чи осіб.