Попри те, що за попередніми даними, "коронакриза" нанесла слабший удар економіці, ніж очікувалося, в Україні люди все ж відчули рецесію. Одним з найбільш негативних показників став рівень безробіття — так, у другому кварталі 2020 року він зріс майже на 10 відсотків.

Читайте Знай в Google News!

Джерело: експрес-випуск Державної служби статистики України.

Популярні новини зараз

Тараса Тополю потягли під вінець силоміць? Дружина співака Alyosha підказала жіночу хитрість

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще

"Рівень безробіття серед робочої сили віком 15 років і старше становив 9,8%, а серед осіб у віці 15–70 років – 9,9%", — повідомляють у Держстаті. 

Так, у другому кварталі 2020 року кількість безробітного населення віком 15 років і старше та у віці 15–70 років становила по 1,7 млн осіб, що на 200 тис. більше, ніж у I кварталі.

Джерело: Держстат
Джерело: Держстат

При цьому, в ІІ кварталі 2020 року кількість зайнятого населення у віці 15 років і старше становила 15,7 мільйона осіб, а у віці 15–70 років – 15,6 мільйона. Рівень зайнятості населення віком 15 років і старше становив 49 відсотків, а серед населення віком 15–70 років – 55,2 відсотка.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що зараз у столиці ринок нерухомості переживає не найкращі часи через покупки квартир у новобудовах на початковому етапі будівництва та стрімке падіння цін

Також, "Знай.uа" писав, що підвищення мінімальної зарплати заплановане на осінні вибори, спричинить за собою низку змін в українському суспільстві.