Держекоінспекція розрахувала понад 11 мільйонів гривень збитків за понаднормові викиди у повітря ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», і підприємство відшкодувало всю суму добровільно.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції України.

«3-16 вересня за дорученням Прем'єр-міністра України ДЕІ провела перевірку на підприємстві і виявила, що воно здійснює понаднормові викиди забруднюючих речовин в атмосферу. За результатом перевірки ми розрахували суми збитків – спочатку більш ніж 7 млн., а потім 4,1 млн. грн. Обидві суми сплачені «Арселор Міттал Кривий Ріг» добровільно», - пояснив очільник відомства Андрій Мальований.

Він додав, що перевірка підприємства Держекоінспекцією триває: здійснюється екологічний контроль в частині поводження з відходами та спецводокористування.

«Триматиму проведення перевірки під особистим контролем та інформуватиму про результати», - наголосив чиновник.

Популярні новини зараз
Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Світлана Лобода зворушливо переспівала Кузьму Скрябіна та шокувала всіх: "Не можу повірити" Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка"
Показати ще