З початку року в Україні злетіли ціни на всі продукти та овочі стали одними з рекордсменів із подорожчання. Зокрема, менш доступними для гаманців українців стають помідори. За даними моніторингу, опублікованих на порталі Мінфін у супермаркетах знову зросли ціни на цей овоч.

Супермаркети у грудні помітно підвищили ціни на помідори. Навіть у порівнянні з листопадом вартість суттєво зросла.

Овочі. Фото: скрін youtube
Овочі. Фото: скрін youtube

Середній цінник на червоні помідори в супермаркетах на 15 грудня становить 74,45 гривні за один кілограм. У попередньому місяці цінник був майже на 1 гривню нижчою – 73,52 гривні за кіло.

Рожеві помідори подорожчали значно помітніше. З 92,49 гривні за кіло цінник злетіли до 129,00 гривні за кіло. Враховуючи нинішні доходи українців, дозволити собі помідори можна або дуже рідко, або шукати дешевші аналоги, які також не тішать цінників.

Популярні новини зараз
До 16 гривень за кубометр: українцям можуть двічі підняти тарифи на газ Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Ціни на помідори. Фото: скрін Мінфін
Ціни на помідори. Фото: скрін Мінфін

Помідори вершка пропонуються у супермаркетах у середньому по 104,17 гривні за один кілограм. У листопаді вартість була хоч і незначною мірою, але нижчою - 103,56 гривні за кіло.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українцям показали оновлені ціни на овочі та фрукти: багато подорожчало, але є і здешевлення .

Також наш портал інформував, різких стрибків не буде, але подорожчання неминуче: експерт розповів, що буде із цінниками на продукти .

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, фрукти в Ашані та Новусі різко подешевшали, поки яйця вже по 74 за десяток: які ціни побачать українці у супермаркетах.