Екстрасенс, прозваний "новим Нострадамусом", заявив, що передбачав "випадковий конфлікт" на Тайвані, який може мати серйозні наслідки для всієї земної кулі.

У розмові з Daily Star Крейг Гамільтон-Паркер пояснив, як він побоювався або "зіткнення" між двома підводними човнами, або того, що пара літаків може "зачепити один одного", створивши іскру у напруженій ситуації.

Він сказав, що ця іскра викличе набагато більший конфлікт за участю Китаю та росії, який стане найсерйознішою річчю на найближчі два роки.

Володимир путін на Святвечір у соборі, кадр з відео
Володимир путін на Святвечір у соборі, кадр з відео

Колишній фахівець з реклами сказав: "Я вже деякий час говорив, що відчуваю, що це буде конфлікт через Тайвань, який, я думаю, станеться цього року. нас буде щось на зразок дивного зіткнення чи інциденту”.

Популярні новини зараз
Зима ще не відступила - наприкінці березня на Україну чекають сильні снігопади Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Жахливо, але аварія, про яку йдеться, на думку Крейга, полягатиме в тому, що або підводні човни зіткнуться один з одним, або літаки підріжуть один одного, або хтось спровокує, і все почне виходити з-під контролю.

Напруженість в азіатському регіоні останніми місяцями досягла нових висот, оскільки Китай заявляє, що Тайвань є частиною його території, а Тайвань заявляє, що є незалежною державою.

Пуски ракет у бік Тайваню. Фото: скрін youtub
Пуски ракет у бік Тайваню. Фото: скрін youtube

США стали на бік Тайваню, а це означає, що будь-який конфлікт між азіатськими країнами може призвести до драматичних наслідків.

На жаль, Крейг вважає, що масштаб конфлікту може стати досить великим, і навіть жахлива війна в Україні видасться маленькою.

Він сказав: "Я відчуваю, що це буде серйозною проблемою. Україна меркне порівняно з цим... Я відчуваю, що це закінчиться новим Китаєм, який розбитий на кілька країн. Замість одного великого Китаю".

Удар окупантів по Дніпру. Фото: t.me/dnipropetrovskaODA
Удар окупантів по Дніпру. Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Нагадаємо, що світло буде навіть на вулиці? Екстрасенс Макс Гордєєв розповів, коли Україна вийде із пітьми.

Раніше ми повідомляли, "живий Нострадамус" Саломе попередив про появу антихриста в 2023 році, росія і тут замішана: "Вже готовий і рухається".