Ця порада особливо актуальна для тих, кому доводиться весь робочий день проводити в офісі, або працювати вдома.

Одна з головних причин більшості захворювань – нестача руху. Люди просто не рухаються протягом дня стільки, скільки потребує організм. Наше тіло не пристосоване для тривалих завмирань – наприклад, щоб сидіти без руху протягом 30 хвилин.

Вправи при болях у шиї. Фото: Youtube
Вправи при болях у шиї. Фото: Youtube

Саме тому важливо кожні пів години чи 20 хвилин відриватися від роботи та рухатися – пройтися чи зробити елементарні махи руками та ногами.

А ще краще зробити комплекс легких вправ. Наприклад:

Популярні новини зараз
Тіна Кароль не змогла приховати емоцій від пропозиції, нареченою стала з радістю: "Від захоплення запищала" Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали 10 мільйонів доларів та два роки: виробнику Байрактарів "загилили" недитячий хабар в Україні Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців
Показати ще

1. Розслабте шийний відділ — встаньте прямо та обертайте головою вперед-назад, за годинниковою стрілкою, проти неї, а потім по колу.

2. Розтягніть плечі та спину — робіть обертальні рухи руками за годинниковою стрілкою і проти неї, повторюючи вправу 4 рази.

3. Розімніть корпус — робіть нахили, обертання корпусом вліво-право, нахиляйте таз.

4. Присідайте стільки, скільки можете, робіть випади вперед, розминайте коліна і гомілкостоп.

Також лікарі рекомендують регулярні піші прогулянки та тренажерний зал або басейн, щоб ваш хребет, суглоби та м'язи отримували регулярне навантаження. Це також гарно впливає на психіку.

  • Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Нагадаємо, ми писали, що ніколи не віджимайте чайні пакетики, якщо не хочете скоротити собі життя

Як повідомляв "Знай.ua" вермішель на другому плані, крупа - зірка сезону: супермаркети поділилися цінами на пшоно, рис та гречку.

Також "Знай.ua" інформував, що зберегти роботу та зір: як правильно працювати за комп'ютером, коли вимкнули світло