Для всіх наших читачів, які уважно стежать за цінами на важливі продукти харчування, є кілька важливих новин щодо цін на овочі, без яких будь-яка їжа виглядає не так яскраво. Справа в тому, що українські супермаркети оновили ціни на картоплю, капусту та огірки. Ось такі будуть цінники, за словами експертів, і перші дні лютого.

Про це стало відомо завдяки інформації від аналітиків порталу Minfin, пише "Хвиля".

Супермаркет, фото: Знай.ua
Супермаркет, фото: Знай.ua

Вартість картоплі

Станом на кінець останнього повного тижня січня картопля підскочила до 15,90 грн/кг. Минулого місяця його можна було придбати за 11,21 грн/кг. Зросла ціна та рожевої картоплі з 11,01 грн/кг до 12,90 грн/кг.

Ціни на картоплю, скріншот: Minfin
Ціни на картоплю, скріншот: Minfin

Популярні новини зараз
Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети "Буде боротьба, Крим, воля народу...": екстрасенс Людмила Хомутовська втішила українців прогнозом на квітень та травень Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа "Особливий сигнал, надісланий РФ": пропагандисти думають, що Софія Ротару перейшла на їхній бік
Показати ще

Вартість капусти

Значно подорожчала молода капуста – її вартість злетіла з 35,40 грн/кг до 48,90 грн/кг. Цінник на білокачанну капусту підвищився лише на кілька копійок, склавши 13,32 грн/кг.

Ціни на капусту, скріншот: Minfin
Ціни на капусту, скріншот: Minfin

Вартість огірків

Схоже, доведеться обійтися консерваціями або вже чекати весняних огірків, оскільки в українських супермаркетах середня вартість огірків підскочила з 66,95 грн/кг до 70,99 грн/кг. За гладкі огірки у січні доведеться віддати 107,40 грн/кг, тоді як минулого місяця їхня вартість становила 89,80 грн/кг.

Ціни на огірки, скріншот: Minfin
Ціни на огірки, скріншот: Minfin

Нагадаємо, продукти, які подешевшали за рік в Україні, незважаючи на загальну дорожнечу: чим покупцям побалувати себе.

Раніше повідомлялося, що корови не втомилися, просто світла немає: українські супермаркети поділилися новими цінами на молоко.

Також, котлети, шашлик та салко – прощайте: українцям не вистачає грошей на м'ясо, а цінники підвищуються.