Росіяни продовжують сходити з нього за своїм. На цей раз місцевий актор вирішив платити окупантам величезні гроші за знищення західного озброєння.

Йдеться про Івана Охлобистіна, зірку серіалу "Інтерни". Справа в тому, що він хоче почати платити по 10 мільйонів рублів кожному російському окупанту, який підіб'є українську техніку певного типу. Про це він і написав у своєму блозі на одній із сторінок у соціальних мережах.

Іван Охлобистін. Фото: скрін youtube
Іван Охлобистін. Фото: скрін youtube

Зокрема йшлося про американські танки Abrams, які пообіцяла надати незабаром Україні Америка.

"З неприхованим задоволенням поспішаю повідомити вам, що деякі представники великого російського бізнесу уповноважили мене повідомити, що вони призначають премію в 10 мільйонів рублів за кожен підбитий "Абрамс", - йдеться у повідомленні під постом.

Популярні новини зараз
Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Пост Охлобистина, фото: скріншот
Пост Охлобистина, фото: скріншот

Примітно, що ця ініціатива була досить тепло сприйнята в мережі, а деякі компанії висловили своє бажання приєднатися до цього. Типові росіяни, які потім кричать, що простий народ не винен.

Зокрема, відреагували у "ФОРЕС". Це компанія, що спеціалізується на устаткуванні для нафтових свердловин.

Вони тепер платитимуть російським окупантам, які підбиватимуть техніку з країн НАТО. Більше проблем у країні немає. Лише війна з Україною та Захід з НАТО. Особливо, мабуть, цій ініціативі будуть раді місцеві пенсіонери.

Пост пропагандистів, фото: скріншот
Пост пропагандистів, фото: скріншот

Нагадаємо, що американець назвав суму податків, яку громадяни сплачують за допомогу Україні

Раніше повідомлялося, що названо причину, для чого на дахах Москви з'явилося ганебне ППО

Також у США хочуть обвести партнерів України навколо пальця заради німецьких танків