Українцям, які вже оформили та отримують субсидії, можуть перерахувати виплати. Примітно, що це можуть зробити як у бік збільшення, так і навпаки.

При оформленні житлової субсидії та розрахунку її розміру береться до уваги ряд факторів, що впливають на виплати. Багато хто з них може змінюватися доки субсидіант отримує виплати і про це слід своєчасно повідомляти уповноважені органи, адже вони можуть впливати на розмір субсидії.

Субсидії, скріншот: YouTube
Субсидії, скріншот: YouTube

Водночас, деякі громадяни мають право подати заяву на перерахунок субсидій у межах встановленого терміну призначення. Зазначається, що у деяких випадках виплати можуть збільшитись.

Подати заяву на перерахунок субсидії можуть такі категорії громадян:

Популярні новини зараз
Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще
  • непрацездатні безробітні, які живуть самостійно та мають наднормативну площу житла;
  • непрацюючі пенсіонери, яким під час оформлення субсидії врахували зарплату з колишньої роботи;
  • особи, які подають уточнення розміру доходу за певний період.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

До речі, для виплати житлових субсидій враховуються прибутки за попередні періоди. Так, на опалювальний сезон береться до уваги 1 та 2 квартали поточного року, а у випадку з неопалюваним – 3 та 4 квартал попереднього року.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці можуть отримати по 16 тисяч гривень: хто може розраховувати на виплати та як оформити заявку.

Також наш портал інформував, що в Мінсоцполітики хочуть позбавляти пенсій деяких українців: кому доведеться попрощатися з виплатами.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, не плачте, не витрачайте нерви: як українцям легко та швидко відновити пенсійне посвідчення, аж два способи.