Попелиця або тля рослинна може завдати багато шкоди не лише садовим рослинам, але й кімнатним.

Тля живиться соком рослин, і утворює на стеблах ранки, через які рослинка може отримати багато захворювань, через які рослини можуть загинути.

Попелиця. Фото: Youtube
Попелиця. Фото: Youtube

Народні методи мають доволі слабку дію, але можна спробувати посадити хоча б один кущ герані, вважається, що запах від листочків цієї квітки відлякує тлю. Також можна змити комах з листочків, але цупка тля може не змитися навіть великий струменем води, та продовжить поглинати рослинку.

Серед безлічі препаратів хороший результат дає застосування "Фітоверма". Потрібно обприскати кожен листочок, пагони.

Популярні новини зараз
Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Цей препарат безпечний для людини, та й термін очікування у нього короткий – лише 48 годин. Тобто через три доби шкідливі речовини випаровуються.

Попелиця. Фото: Youtube
Попелиця. Фото: Youtube

Якщо "Фітоверм" не допоможе, доведеться застосовувати більш важкі препарати: "Актеллік", "Карбофос", "Вертимек".

Обробку потрібно проводити на вулиці, на свіжому повітрі. Термін очікування цих препаратів коливається від 20 до 30 днів. По можливості після обприскування хімічними препаратами рослини краще не тримати у спальні чи там, де ви знаходитесь.

Нагадаємо, ми писали, що універсальний засіб, який допоможе відмити всю квартиру: ви здивуєтесь.

Як повідомляв "Знай.ua", це потрібно зробити в лютому кожному дачнику: 3 невідкладних справи.

Також "Знай.ua" інформував, що а ви правильно ріжете овочі? Що потрібно кубиками, а що соломкою – відповідь кухаря.