Переплати за світло можна уникнути: коли потрібно передавати показання лічильника, щоб не віддавати зайві гроші

Українцям розповіли, як і коли правильно передавати свідчення лічильника, щоб не переплачувати за електроенергію. Весь "секрет" у тому, що потрібно передавати показання лічильників за календарний місяць, що минув. Це допоможе сплатити суму за фактично спожите світло, як повідомив директор компанії Yasno Сергій Коваленко.

Комунальні послуги, скріншот з відео
Комунальні послуги, скріншот з відео

"Вже з лютого...": що допоможе Україні зламати ворога, позитивний прогноз по зірках

Для наших дорогих читачів, які знають, що зірки ніколи не помиляються, є дуже важливим прогнозом від відомого українського астролога Анни Вергелес. Вона визначила цілих три періоди, які вказують на те, що війна на території України наближається до завершення.

Популярні новини зараз
"Буде боротьба, Крим, воля народу...": екстрасенс Людмила Хомутовська втішила українців прогнозом на квітень та травень Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..." Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу

В Україні зафіксували аномальне тепло у січні. За 140 років погода побила температурні рекорди, згідно з 115 метеостанціями. Таке підозріле потепління обеззброює, але незабаром очікуються морози.

Зима. Фото: Знай. UA
Зима. Фото: Знай. UA

700 гривень надбавки: українки мають право вимагати "бонус" до пенсії, що необхідно

В Україні деякі громадяни можуть вийти на пенсію раніше. Якщо громадянин має особливі заслуги перед державою, то можна отримати ще й доплату у розмірі 35% від прожиткового мінімуму. Звичайно, багатьох непокоїть, що формулювання "заслуги перед країною" має дуже туманне сприйняття, проте є законні положення, які чітко прописані.

Пенсіонери. Фото: Youtube
Пенсіонери. Фото: Youtube

Стежте за цінами на хліб і не міняйте постіль: як правильно провести день пам'яті Ксенії 6 лютого

У цей день вшановується пам'ять преподобного Ксенії Міласської — християнської святої, яка жила в 5 столітті. Наші пращури помітили, що приблизно в цей день була середина зими, тому хліба повинна була залишитись половина. Було безліч економічних прикмет, наприклад, якщо зерно стало дешевшим на ринку, то врожай буде добрим. А якщо ціни в цей день були низькі, то не піднімуться і до нових хлібів.

Хліб у супермаркеті, фото: Знай.ua
Хліб у супермаркеті, фото: Знай.ua