В одній із шкіл під Києвом у підручнику "Українська література" за 6 клас помітили твір, який, незважаючи на повномасштабну війну, продовжує розповідати "цікаві" історії про росіян.

Про це розповіла мама шестикласника Юстина Піддубна у групі "Батьки SOS" У соціальній мережі Facebook. Твір називається "Друкар книг небачених" Оксани Іванченко. Там розповідається про Івана Федорова і про те, як він видав першу друковану книгу в Москві, а потім у Львові.

Повість про Москву у школі під Києвом, фото: Facebook
Повість про Москву у школі під Києвом, фото: Facebook

Повість про Москву у школі під Києвом, фото: Facebook
Повість про Москву у школі під Києвом, фото: Facebook

"Можливо, за новою програмою НУШ цей твір вже прибрали. Але в старій програмі, за якою ще навчаються нинішні шестикласники, він ще є. Почалося з того, що син сказав, що твір не зрозумілий і не цікавий . Я попросила його прочитати в голос. І тут я зрозуміла чому. І стала читати його сама", - розповідає мама дитини.

Популярні новини зараз
Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Унікальна монета, за яку пропонують 15 тисяч грн: є лише декілька різновидів 7 років за ґратами та 40 тисяч гривень штрафу: всім "безликим" водіям загрожує жорстке покарання Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

Повість про Москву в школі під Києвом, скріншот: Facebook
Повість про Москву в школі під Києвом, скріншот: Facebook

Як зміниться ситуація з часом – наразі невідомо. Проте Міністерство освіти вже зараз має зробити кроки і, можливо, перевести дітей старших класів, яких ще не торкнулася Нової української школи, на нову програму.

"Його в програмі немає вже років 5-7. Але підручники... які є, такі і є", - пише один із користувачів у коментарях.

Нагадаємо, викладач столичного вишу почала "відправляти" дітей на фронт через прохання спілкуватися українською

Як повідомляв "Знай.uа", шалена Фаріон накинулася на неправильні імена українців: "Дуже багато питань"

Знай.ua писав, франківський відморозок, що знущався з дівчат, спробував перекласти провину на постраждалих "Самі приходили"