Постачальник газу повинен проводити повірки газових лічильників своєчасно, а також за першою заявкою від власника приладу, а в деяких випадках українцям можуть безкоштовно їх поміняти – кому належить така послуга.
Йдеться про тих українців, житло яких пошкодилося внаслідок бойових дій під час війни з росією, а разом із ним і газові лічильники. Їм належать нові прилади замість старих. Про це повідомили у Регіональній газовій компанії (РГК).

Лічильник газу, скріншот: YouTube
Лічильник газу, скріншот: YouTube

Лічильники змінюють газорозподільні компанії після того, як до будинку поновиться подача ресурсу. Вони це роблять за власні кошти, тобто споживачам дана послуга проводиться безкоштовно.
Цю процедуру власники житла можуть прискорити, оперативно звернувшись до РГК. Для цього потрібно подати спеціальну заяву. Але споживачі все одно зобов'язані заплатити за доставку газу, навіть якщо об'єкт газоспоживання або внутрішньобудинкова система газопостачання були пошкоджені.
Платіжки. Фото: скрін youtube
Платіжки. Фото: скрін youtube
Фахівці зобов'язані провести обстеження систем газопостачання, оцінити ситуацію і лише потім зробити перерахунок, щоб обчислити необхідну суму до оплати.