В Україні було схвалено цікавий проект, який передбачає надання деяким громадянам безкоштовних послуг у двох лікувально-оздоровчих санаторіях. Один із них знаходиться у Миргороді, другий – у Трускавці.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у своєму Telegram. У планах експериментальний проект хочуть продовжити до 31 грудня 2024 року, а його реалізацію було схвалено під час засідання уряду.

Українці на вулиці, скріншот: Youtube
Українці на вулиці, скріншот: Youtube

Українці безкоштовно отримають деякі соціальні послуги. Розраховувати на них можуть ті, хто перебуває у складних життєвих обставинах – біженці, пенсіонери, люди з обмеженням життєдіяльності, неповні та багатодітні сім'ї, батьки, які мають дітей-інвалідів.

Проект поширюється на заклади охорони здоров'я, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики - спеціалізований трускавецький санаторій " Батьківщина" та спеціалізований миргородський санаторій "Слава".

Популярні новини зараз
Путін може розпочинати війни в Україні і далі, експертка розповіла правду про диктатора: "Мета Росії - не контроль" Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Жінка через роки життя знайшла потаємні двері в будинку: усередині вона знайшла те, що змусило її переїхати Виплати 4 тисячі євро: як отримати
Показати ще

Держава сплатить такі соціальні послуги українцям:

  • надання притулку (тривалість надання послуги одній особі не більше шести місяців);
  • підтримане проживання;
  • стаціонарний догляд (не більш як 50 особам);
  • соціальна адаптація.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Більше ніякими подробицями не поділилися, але, ймовірно, оформити заявку на отримання такої допомоги можна буде пізніше.

Нагадаємо, українцям належить компенсація за травму на виробництві: в якому розмірі і як отримати

Раніше ми писали про те, що в Україні змінили порядок надання допомоги щодо часткового безробіття: що потрібно знати