В Україні триває війна, продовжено вкотре воєнний стан, відповідно триває загальна мобілізація.

В Мережі українці часто-густо обурюються корупційним схемам та несправедливим оцінкам воєнно-лікарських комісій. Сфера військово-лікарських комісій буде змінена, вирішили покласти краї у незаконних темпах мобілізації у Міноборони. Про це повідомилазаступник голови Верховної Ради Олена Кондратюк у Facebook

Черга до ВЛК. Фото: Youtube
Черга до ВЛК. Фото: Youtube

А початок реформ уже підтвердили головнокомандувач Валерій Залужний та міністр оборони Олексій Резніков. Повідомляється, що була проведена зустріч керівництва парламенту та лідерів фракцій з керівниками сектору безпеки та оборони, для обговорення цього питання.

За словами Кондратюк, вона отримала запевнення від Міністра оборони Олексія Резнікова та Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, що систему військово-лікарських комісій реформують через цифровізацію сервісів.

Популярні новини зараз
"Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" "Містер Сидр" вбив вже три десятки росіян: вони вирішили добитися фестивалем напою Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

Черга до ВЛК. Фото: Youtube
Черга до ВЛК. Фото: Youtube

Я спілкувалася під час поїздок до реабілітаційних центрів з військовими, які проходять відновлення після важких поранень. Тому просто не могла не запитати про величезні труднощі із проходження ВЛК, з якими вони стикаються. Ця проблема не те, що актуальна, а вже критична!, — каже Кондратюк.

Нагадаємо, ми писали, що відома тарологиня передбачала небезпеку з боку Криму, але наші бійці готові.

Як повідомляв "Знай.ua" будинок, ресторан та підозра у розкраданні майна: як командир тилової військової частини Ігорь Іванченко уникає відповідальності.

Також "Знай.ua" інформував. що Держекоінспекція передасть захисникам позашляховики: потрібні для оборони країни.