Українці відправляють через "Нову пошту" різні посилки, але заборони все ж таки є. Наприклад, компанія не перевозить зброю, наркотичні речовини, валюту та багато іншого. До списку також входять продукти, але якщо вони не відповідають вимогам.

У компанії Нова пошта розповіли, які продукти харчування українці можуть пересилати. Про це пише "Хвиля" , посилаючись на коментар поштового оператора у Facebook.

Нова Пошта. Фото: скрін youtube
Нова Пошта. Фото: скрін youtube

Один із клієнтів запитав, чи можна скористатися послугою пошти якщо потрібно відправити продукти, що швидко псуються, в терморежимних боксах.

У компанії відповіли, що деякі продукти дозволено перевозити – фрукти, овочі та зелень. Але вони мають бути упаковані відповідно до стандартів та якості. Ще важливо, щоб продукція не була вирощена на місцевості, де оголошено особливий карантинний режим.

Популярні новини зараз
В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Чоловік відрізав колишній дружині ніс та вуха, але копи навіть оком не моргнули: "Поки не вб'є - справу відкривати не будемо" Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми
Показати ще

"А от у доставці продуктів харчування, що вимагають спеціального температурного режиму або з терміном придатності до 5 діб (строки зберігання повинні бути вказані на упаковці), охолоджених або заморожених продуктів, молочних продуктів чи ягід, на жаль, не зможемо допомогти у доставці", - додали в компанії.

Відповідь Нової пошти, скріншот
Відповідь Нової пошти, скріншот

Також у "Новій пошті" розповіли, що на майбутній Великдень відділення працюватимуть у звичайному режимі, щоб українці змогли скористатися послугами доставки навіть у свято.

Нагадаємо, такий ажіотаж спровокував дефіцит: в аптеках закінчилися запаси препарату "Німесіл" через паніку українців

Раніше ми писали про те, що платіжки за воду вже дивитися не хочеться: коли в Україні пройде новий етап підвищення тарифів