На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну було створено один з найпотужніших фондів країни – «Все для перемоги». Його робота триває вже майже п'ятнадцять місяців, не припиняючись ні на день. Фонд співпрацює з українськими та міжнародними партнерами, серед яких і найвідоміший в Естонії фонд MTÜ Slava Ukraini.

– «Наше завдання – забезпечення технічних, медичних та харчових потреб українських бійців, що воюють на передовій, а також цивільних мешканців на деокупованих територіях», – каже засновник та директор Благодійного фонду «Все для перемоги» Геннадій Васьків. – «Подяка наших військових, емоції простих людей – це те, що змушує нас продовжувати рухатись далі, приїжджати на передову та наближувати Перемогу!».

Щотижня команда фонду «Все для перемоги» виїжджає з гуманітарними місіями до населених пунктів, що знаходяться поруч з лінією розмежування. Наприкінці квітня 2023 року фонд передав базові побутові речі (ковдри, подушки, ліхтарі, свічки, сірники) мешканцям Харківській області: міста Ізюм, селищ Морозівка, Веселе, Слабунівка, Вишневе. Загалом, за організаційної підтримки фонду вже передано 22 600 наборів продуктів, засобів гігієни та речей першої необхідності.

Головна частина роботи фонду – забезпечення необхідним українських військових. За час повномасштабної війни за участю фонду «Все для перемоги» було придбано та передано безпосередньо в зону бойових дій понад 340 автомобілів, більше 350 дронів та більше 50 тепловізорів та прицілів, понад 100 глушників та більше 100 генераторів. У тому числі, форма для військових на суму понад 1 мільйонів євро та товарів медичного призначення на суму більше 3 мільйонів євро.

Нещодавно Геннадій Васьків з командою фонду повернувся з найгарячішого напрямку війни – Бахмуту, куди відвозив автомобілі, 18 тепловізійних оптичних прицілів та 120 глушників на суму більше 2,5 мільйонів гривень для потреб спецпризначенців.

Популярні новини зараз
Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає" Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

– «Наші хлопці на передовій – це герої, які щомиті ризикують всім заради нашого життя, спокою і свободи», – зауважив Васьків. – «Кожен військовий виборює право на вільне життя українців, сплачуючи величезну ціну».