Пандемія коронавірусу (COVID-19), про яку через кілька років нарешті всім можна забути... і повномасштабна війна, розпочата РФ, стали причиною серйозних проблем.

Збитків було завдано практично всім сферам життя українців, включаючи ту ж освіту. Бо діти практично три роки не бачать своїх одногрупників, однокласників, оскільки переважно навчання проходило в дистанційному форматі.

Школа. Фото: Youtube
Школа. Фото: Youtube

Такий вид навчання суттєво позначився на процесі здобуття знань українськими учнями. Міністр освіти і науки, Оксен Лісовий, розповів про ті зміни, які чекають на школярів та студентів з наступного навчального року.

"Це не могло не позначитися на якості освіти", - наголосив міністр.

Популярні новини зараз
Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Покровська батьківська субота 30 вересня: що заборонено цього дня і що робити, якщо не можете піти до церкви Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Міністр освіти також висловив сподівання, що наступного навчального року школярі та студенти зможуть повернутися до звичайного очного навчання. Однак ці зміни супроводжуються певними нюансами та ризиками.

Справа в тому, що частина дітей та викладачів перебуває за кордоном, і не всі збираються повертатися додому. Тому, коли розпочнеться очне навчання, можуть виявитися відсутніми деякі учні, студенти, вчителі та викладачі.

Школа. Фото: youtube
Школа. Фото: youtube

Міністр також наголосив, що дистанційна форма навчання може мати серйозні наслідки для соціального розвитку підлітків. Багато людей зустрічаються з друзями саме у школі та університеті. У навчальних закладах формується особистісна ідентичність, створюються соціальні групи та кола спілкування.

Міністерство освіти і науки сподівається, що всі втрати, нанесені в навчальному процесі, будуть можливо компенсувати за допомогою різних методів роботи з учнями та студентами. Пріоритетом є відновлення якості освіти та повноцінного навчального процесу для молодого покоління українців.

Нагадаємо, в Києві вчителька "вчить" дітей тому, що війну розпочала Америка, а не росіяни: "Ображає, обзиває, принижує"

Як повідомляв "Знай.uа", в Україні придумають, як діти відпочиватимуть "по-новому": Денис Шмигаль пояснив, у чому справа

Знай.ua писав, українські діти масово кидають навчання в Європі - з чим це пов'язано