Людство накопичило безліч повір'їв, пов'язаних з порогами. Найпопулярніші з них у нашій добірці.

Проблеми пов'язані з порогом можна пояснити психологічно: адже це межа між житлом людини, в якій вона відпочиває та набирається сил, і зовнішнім світом, з яким він змушений взаємодіяти та боротися за виживання. Саме з цієї причини ним пов'язано багато умовних правил.

Поріг будинку. Фото: Поліський кур'єр.

По-перше, не можна вітатись через поріг і навіть через нього розмовляти, передає портал rialnost. Народна чутка говорить про те, що результатом порушення першого правила є втрати грошей або скандалів між родичами. Якщо ж ви з кимось розмовляєте через поріг, то, як свідчить повір'я, ви можете посваритися з цією людиною.

Поріг будинку. Фото: Stanok.guru.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку: влада Риб, вибір Стрільців та перешкоди Дів Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач
Показати ще

Зазначимо також, що є повір'я, яке забороняє наступати на поріг. Причина у біблійній історії. Старий заповіт нам розповідає про "три охоронці порога" в храмі Єрусалима, в обов'язки яких було попереджати парафіян, що на поріг ставати не можна. Ті, хто порушував цю заборону, був битий ціпками.

Також народна поголос запевняє, що не можна передавати гроші через поріг, тому що це неминуче призведе до матеріальних втрат.

Фото: Делікатний переїзд.
Фото: Делікатний переїзд.

Нагадаємо, які речі краще не піднімати на вулиці, щоб не викликати лиха: енергетика може вас "підкосити".

Раніше ми повідомляли, чому почути зозулю до успіху: народні прикмети, що передвіщають щастя.