Багато виробництв в Україні відновлюються після руйнівних наслідків війни, зокрема, обсяги випуску вершкового масла останнім часом вже досягають довоєнного рівня. У першому півріччі виробництво продукту помітно зросло, за оцінками експертів.

На аналітичній платформі "Інфагро" розповіли, що українські експортери відмовлятимуться масово постачати вершкове масло до Європи, тому що ціни на нього падають. У такому разі немає ризику, що на вітчизняному ринку очікується дисбаланс чи суттєве подорожчання.

Вершкове масло. Фото: скрін youtube
Вершкове масло. Фото: скрін youtube

"Тренд європейського ринку масла знову суттєво погіршився, ціни знижуються. Це означає, що українські експортери не відновлять масові поставки цього товару до ЄС", - повідомили експерти.

Зазначається, що це навіть добре, бо в Україні зросло споживання вершкового масла. Окрім того, скасування масових поставок дозволить утримати ціни на продукт, адже не буде причин у міжсезоння шукати можливості імпорту. У протилежному випадку ціна може злетіти.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 17 вересня: пропозиція близнюків, ідеї левів та фінанси скорпіонів Українських біженців повертають на батьківщину: кому доведеться приїхати додому Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню Блекаути та холодні батареї: які міста під найбільшою загрозою
Показати ще

Вершкове масло, фото felipevarela
Вершкове масло, фото felipevarela

Крім того, з урахуванням падіння цін у Європі, останніми тижнями ціни попиту трейдерів на закупівлю української олії в ЄС знизилися і для виробників це зробило експорт нецікавим.

Раніше ми писали про те, що можна відкривати ферму: в українських супермаркетах знизили ціни на молоко, сир і сметану

Як повідомляв Знай.ua, сезон вже на порозі: скільки зараз коштують кавуни та дині, а також якими будуть ціни в майбутньому.

Також портал Знай.ua писав, що "Київстар" розширив лінійку тарифів, кожному знайдеться до душі