"Нова пошта" надає клієнтам 10-відсоткову знижку на відправку посилок до інших країн. Як отримати та куди можна відправляти, йдеться на офіційному сайті компанії.

"Нова пошта" постійно працює над покращенням сервісу та намагається регулярно радувати клієнтів приємними акціями, бонусами та різними знижками. Так, українці можуть заощадити, надсилаючи посилки рідним за кордон.

"Нова Пошта". Фото: скрін youtube
"Нова Пошта". Фото: скрін youtube

Клієнти можуть отримати 10% знижку на відправку міжнародних посилок. Пропозиція поширюється на такі країни як Польща, Литва, Чехія, Німеччина та Румунія.

У компанії наголошують, що скористатися знижкою українці можуть до 11 серпня 2023 року включно. Однак для того, щоб її отримати, доведеться трохи "попітніти".

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

"Нова пошта", відділення, фото: Знай.ua
"Нова пошта", відділення, фото: Знай.ua

Як отримати 10% знижку?

Крок №1: встановити додаток "Нова пошта", якщо його немає на смартфоні.

Крок №2: самостійно створити міжнародну експрес-накладну.

Крок №3: принести посилку до найближчого відділення для подальшого відправлення одержувачу.

"Нова пошта" рекомендує перед відправленням посилки ознайомитися з усіма правилами і нюансами, які важливо знати.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, такої халяви клієнти ще не бачили: "Нова пошта" дає 40-відсоткову знижку на доставку.

Також наш портал інформував, "Нова пошта" закрила поштомати, українці на нервах перезавантажують телефони: "Спробуйте завтра..."

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що Нова пошта продовжила дію акції на популярну послугу: доставка обійдеться всього 50 гривень.