Багатьох співробітників Державної екологічної інспекції дуже обурив той факт, що чиновники з Міндовкілля запропонували "реформувати" їх орган шляхом переіменування.

Люди, які зараз захищають Україну на фронті і є одночасно співробітником Держекоінспекції, не розуміють, як можна ставити під сумнів їхні довгі роки роботи з охорони навколишнього середовища.

Інспектор Держекоінспекції Центрального округу Юрій Мулько записав звернення до чиновників, які зі своїх "високих кабінетів" не бачать чи навіть не хочуть бачити справжні реалії життя.

"Я 24 лютого 2022 року залишив теплий кабінет і більше року захищав Батьківщину на Луганському та Донецькому напрямі. 5 травня 2023 року звільнений у запас, після звільнення повернувся на свою роботу до Держекоінспекції Центрального округу. Однак, на превеликий жаль, більшість моїх колег уже залишили роботу через низьку заробітну плату. Хто залишився, працює на ентузіазмі. Незважаючи на що, Держекоінспекція на мільйони гривень поповнює бюджет України", — заявив Юрій Мулько.

Популярні новини зараз
Світло буде відсутнє по 20 годин на добу: експерт попередив про найгірший сценарій Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Юрій Мулько, фото: Facebook
Юрій Мулько, фото: Facebook

Після невеликого відрізку зі своєї біографії Юрій Мулько вирішив озвучити позицію щодо нового "реформування" від народних депутатів.

"Ознайомившись із розпорядженням Кабінету міністрів (щодо реформування Держекоінспекції) я не тільки здивувався, але ще й жахнувся. Готували його, м'яко кажучи, зовсім некомпетентні особистості. Починаючи реформи, спробуйте порадитися з нами на місцях. Або перестаньте реформувати те, в чому не знаєтеся, перестаньте знищувати те, що працює. Краще подумайте, як заохотити далі працюючих відданих природоохоронців, які залишилися та які на відміну від вас люблять та шанують довкілля. Слава Україні!", - зазначив Юрій Мулько.

Нагадаємо, державна екологічна інспекція стане не органом, якого бояться, а сервісною службою, – Олена Криворучкіна.

Раніше повідомлялося, що понад 200 еко фахівців вкотре визнали безглуздою псевдореформу Міндовкілля.

Також це просто зіграє на руку агресору, - Олена Криворучкіна про "реформу" Держекоінспекції.