За 2022 і 2023 роки європейські політики, бізнес і громадськість багато зробили для того, щоб позбутися небезпечної енергетичної залежності від Росії, в тому числі від нафти та газу. Але росіяни не полишають спроб атакувати енергетику Європи.

Про це пише експерт у сфері енергетики і підприємець Олександр Кацуба у своїй колонці для видання Факти.

Експерт нагадує про чотири напрями, де росіяни продовжують вести свою війну на енергетичному фронті.

Перший - це спроба зберегти вплив на ринку атомних технологій, де росіяни продовжують контролювати 40% ринку.

Популярні новини зараз
Українців чекає масований ракетний удар: Повітряні сили розповіли про план окупантів В "Нафтогазі" відхрестилися від другої платіжки та пояснили чи потрібно платити Платіжки будуть із "сюрпризом": українцям двічі поспіль підвищили тариф Українцям обіцяють одноразову матеріальну допомогу: у кого в гаманцях додасться купюр
Показати ще

Другий напрям ворожої активності – Росія активно зриває плани заміщення власних нафти та газу іншими видами викопного палива політичними і інформаційними диверсіями.

Третій напрям – використання “друзів Росії”, які просуваюать ідею “повернути усе як було до 2022 року”.

Четвертий напрям добре знайомий українцям - це терористична діяльність Росії. По постійних атаках на українську енергетичну інфраструктуру ракетами та дронами ми вже знаємо, що Путін не зупиниться перед жодним злочином, щоб спробувати деморалізувати українців - те саме він робить з Європою, пише експерт.

У жовтні при загадкових обставинах вибухнув газогін між Естонією та Фінляндією. До того були спроби здійснити атаки на енергетичну інфраструктуру Чехії, Польщі та Німеччини. Ми достеменно знаємо: поки в Росії існує режим Путіна, терористичні атаки в Україні, Європі та світі – неминучі. В тому числі – проти енергетичної інфраструктури, резюмує Кацуба.

Олександр Кацуба — український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії АЛЬФА ГАЗ.