Ви, які нещодавно подали заяву на пенсійне посвідчення, можливо, цікавитеся, коли вона буде готова. У Пенсійному фонді позначають, що процес виготовлення та видачі пенсійних посвідчень регламентований жорсткими правилами та термінами.

Відповідно до Порядку оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення пенсії, після збирання всіх необхідних даних, їх передачі та обробки Пенсійний фонд України розпочинає процес виготовлення пенсійних посвідчень.

Посвідчення. Фото: Youtube
Посвідчення. Фото: Youtube

Інформація, необхідна для цього, надається управліннями Пенсійного фонду України щотижня в електронній формі.

Завершення етапу збору даних відбувається у понеділок, і вже наступного вівторка дані зібрані управліннями передаються до Пенсійного фонду України. З цих даних починається виготовлення посвідчень, і зазвичай протягом двох тижнів готові до видачі.

Популярні новини зараз
Чекайте на повістку до суду: борги за комуналку вибиватимуть із новою силою "Газмережі" попередили про нововведення: стосується передачі показників лічильників Платіжки будуть із "сюрпризом": українцям двічі поспіль підвищили тариф "Таємні пасажири" заполонили громадський транспорт: хто вони і навіщо їздять сюди-туди
Показати ще

Коментар до Пенсійного фонду / фото: скріншот Facebook ПФУ
Коментар до Пенсійного фонду / фото: скріншот Facebook ПФУ

Цей двотижневий термін — це час, який потрібний на виготовлення та ведення обліку пенсійних посвідчень. Такий суворий регламент забезпечує коректний процес виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення пенсії.

Таким чином, якщо ви подали заяву на пенсійне посвідчення, чекайте на його готовність протягом двох тижнів з моменту передачі всіх необхідних даних до Пенсійного фонду України.