Лютневе похолодання може стати неприємним для кишені українців завдяки тарифам на електроенергію. Хороший спосіб скорочення витрат надається за допомогою двотарифних лічильників "день-ніч".

Адже незважаючи на постійні зміни у чутках щодо тарифів електроенергії, у лютому для населення він залишиться незмінним – 2,64 грн за кВт*год.

Електролічильник. Фото: скрін youtube
Електролічильник. Фото: скрін youtube

Наприклад, якщо ви споживаєте 300 кВт*год електроенергії на місяць, то рахунок за лютий коштуватиме вам 792 грн. Однак існує легальний спосіб заощадити понад 260 грн. – встановити двотарифний лічильник.

Як це працює?

Спожита вночі електрика оплачується вдвічі дешевше. Так, якщо 200 кВт*год використовуються з 23:00 до 7:00, то оплата за них буде лише 264 грн. Аналогічна сума припадає на споживання в період з 7:00 до 23:00. Таким чином, замість 792 грн. за місяць, ви заплатите всього 528 грн.

Популярні новини зараз
У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками По 50 гривень з пенсіонера: абоненти Vodafone скаржаться на безпідставне списання грошей Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах
Показати ще

Тарифи на електроенергію / фото: Freepik
Тарифи на електроенергію / фото: Freepik

Це не тільки вигідно, а й досить швидко окупає вартість двотарифного лічильника, який коштує близько 3000 грн. Економія розпочнеться вже після першого року використання, принісши довгоочікуваний комфорт та зниження витрат ваших сімейних фінансів.

Втім, варто пам'ятати, що тарифи схильні до змін, і в майбутньому можливі підвищення.

Нагадаємо, судити не можна пробачити: що роблять із українцями, які не встигли передати показники

Раніше ми писали про те, що є лише 3 місяці: українці зобов'язали пройти цю процедуру

Крім того, Знай.ua повідомляв, тарифи на електроенергію стрибнуть уже влітку: експерт розкрив підступний план