В Україні 2024 року перехід на літній час відбудеться в останню неділю березня.

2024 року це відбудеться в ніч із 30 на 31 березня. Переводять стрілки годинника на літній час о 03:00 на одну годину вперед. Тобто спати українці будуть на 60 хвилин менше.

Щоб уникнути небажаних наслідків для організму, за тиждень до переведення годинника не рекомендується братися за більш інтенсивні види тренувань. Також в цілому рекомендується знизити фізичні навантаження, щоб уникнути перевтоми. Фахівці не рекомендують затримуватись на роботі або братися за важчі види діяльності. Для мінімізації шкоди можна послідовно відходити до сну на 15 хвилин пізніше.

Також бажано виключити з раціону жирну їжу та алкоголь, пити більше води та трав'яного чаю. Щонайменше за годину до сну рекомендується відмовитися від використання гаджетів. У сонячний день рекомендовано гуляти на вулиці хоча б 15 хвилин на день для поповнення запасів вітаміну D. Також корисними будуть прогулянки перед сном. Також тепла ванна, масаж або медитація ввечері знімають напругу, втому, допомагають швидко заснути і прокинутися наступного дня, що повністю відпочив із зарядом бадьорості.

Популярні новини зараз
В Україні змінюють правила виплат для ВПО: потрібно принести один документ Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Є чим пишатися: який вигляд має перший український позашляховик, який плутають з іномаркою
Показати ще

Нагадаємо, коли переводити час 2024 року: українцям знову доведеться недоспати.

Раніше ми повідомляли про перехід на "літній" час у 2024 році: коли і як потрібно переводити стрілки годинника.