На Закарпатті прокурор Юрій Варга, що став об'єктом юридичної відповідальності через домагання до студентки-практикантки та алкогольне сп'яніння, утримує 2 мільйони гривень готівкою та користується автомобілем тещі.

Інформацію цю отримала редакція 368.media, аналізуючи його декларацію за 2022 рік, яку він представив у 2024 році.

Виявилося, що Варга та його дружина Людмила мають по 1 мільйону гривень готівкою кожен. Зокрема, прокурор з 2014 року користується автомобілем тещі Алли Сабов – Toyota Camry (2014). Слід відзначити, що, незважаючи на можливість отримання службового автомобіля, прокурор вибрав особистий.

Прокуратура України, фото lenta
Прокуратура України, фото lenta

Щодо нерухомості, дружина Людмила має на своє ім'я будинок в Ужгороді (95,1 кв. м) та земельну ділянку в Міжгір’ї. Мати прокурора, Марія Варга, володіє житловим будинком (144 кв. м) та ділянкою (766 кв. м) у місті Хуст.

Популярні новини зараз
Радіти чи плакати: для українців можуть запровадити два тарифи на електроенергію До 500 гривень повернеться на картку: ПриватБанк порадував приємним сюрпризом Приготуйтеся до пекельної спеки: прогноз погоди на літо 2024 року не залишить шансу прохолоді та комфорту В Україні почнуть готувати школярів до реального життя: скасовують 11-річку та змінюють предмети
Показати ще

Варга та його дружина скористалися можливістю безкоштовного користування цією власністю. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) наразі не розпочало новий аудит прокурора, проте, ураховуючи численні порушення Варги, це надзвичайно важливо.