Українська співачка Тоня Матвієнко недавно поділилася особистими подробицями свого сімейного життя, зокрема про те, що її старша донька Уляна вже не живе разом з нею. 25-річна Уляна знайшла свій шлях у житті, зокрема в сфері кінематографії, і зараз активно працює режисером.

Через щільний графік зйомок вона має можливість рідко бачитися з матір'ю, хоча їхні взаємини залишаються теплими. Уляна живе зі своїм коханим у власній квартирі, яку вони орендують, насолоджуючись спільним повсякденним життям.

Антоніна Матвієнко з донечкою. Фото: Instagram
Антоніна Матвієнко з донечкою. Фото: Instagram

Тим часом у домі Тоні Матвієнко також відбулися зміни: її батько, відомий художник Петро Гончар, переїхав жити до них. Це значною мірою змінило домашню атмосферу, оскільки тепер батько може допомагати з вихованням молодшої доньки Ніни. Тоня жартома відзначає, що раніше в домі переважали жінки, а тепер "нехай командують чоловіки".

Паралельно з сімейним життям, Тоня Матвієнко також активно займається творчою та викладацькою діяльністю. Вона вже пів року працює викладачем естрадного співу в Київському національному університеті культури та мистецтв.

Популярні новини зараз
Пил, грози, спека і навіть бурі: синоптики попередили українців про аномальну погоду влітку Кожному члену сім'ї по 3600 грн: українцям обіцяють тримісячну підтримку Затримка виплат: Пенсійний фонд пояснив, що буде з пенсіями та субсидіями за травень Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло
Показати ще

Тоня Матвієнко. Фото скріншот з Youtube
Тоня Матвієнко. Фото скріншот з Youtube

Цей досвід викликав у співачки нові відчуття, оскільки вона звикла до вільного графіка творчої діяльності, і тепер їй доводиться адаптуватися до більш структурованого робочого ритму. Тоня зізнається, що це дало їй змогу вийти із зони комфорту і відкрити для себе нові аспекти професіоналізму.

Нагадаємо, "Ні стида, ні совісті": Настя Каменських похизувалася собою у Маямі, поки в Україні йде війна

Вам буде цікаво дізнатися Позитив зустрів своє кохання: співак розкрив таємницю