Гороскоп на тиждень 6-12 травня для всіх знаків Зодіаку: труднощі Близнюків, союзники Скорпіона та успіхи Риб

Молодий місяць у знаку Тельця 8 травня трохи зменшить самовладання у проявах емоцій, особливо негативних, а також допоможе багатьом побачити для себе можливості та перспективи у діловій сфері.

З'єднання Меркурія і Хірона в другій половині тижня допоможе чудово орієнтуватися в потоках інформації, робити правильні висновки і розуміти логіку подій, що відбуваються.

Гороскоп, зображення: Pinterest
Гороскоп, зображення: Pinterest

По комуналці "капають" борги? Чому українцям змінили розмір субсидій за квітень

Популярні новини зараз
Лафа скінчилася, дострибалися: 9 причин, чому українці не отримають субсидію у 2024 році Затримка виплат: Пенсійний фонд пояснив, що буде з пенсіями та субсидіями за травень Сім'ї возз'єднаються, будемо їздити – куди хочемо: астролог назвав дату кінця воєнного стану Пенсія збільшиться на 50%: українцям розповіли про лазівку у виплатах
Показати ще

Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до отримання субсидії, є дуже важлива інформація. Річ у тім, що через завершення опалювального сезону змінився розмір житлової субсидії за квітень.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Пенсійного фонду України.

Житлова субсидія призначається з місяця звернення до кінця опалювального сезону та розраховується з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня до 15 квітня включно. Саме тому розмір житлової субсидії за квітень, який буде виплачено у травні, змінився.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Блокування та штраф: українців можуть покарати за переказ коштів з картки на карту

Українські банки проводять регулярний фінмоніторинг транзакцій клієнтів і в деяких випадках можуть застосувати санкції. Про це йдеться у матеріалі порталу "На пенсії".

Під фінмоніторинг підпадають усі перекази понад 400 тисяч гривень, але часом у полі зору банку можуть опинитися перекази і на куди скромніші суми. Це можливо, якщо на рахунку клієнта фіксується нетипове переміщення коштів.

Наприклад, банк може заблокувати картку чи конкретний переказ, якщо з цього приводу раптово почали переводитися значні суми. Або якщо гроші почали надходити від різних осіб, які не пов'язані з власником рахунку.

Приват24. Фото: скрін youtube
Приват24. Фото: скрін youtube

Великдень – ще не кінець: важливі правила та заборони на кожен день Світлого тижня 6-12 травня

Багато хто вважає, що Великий піст закінчився Великоднем 5 травня 2024 року і все на цьому, але важливий також тиждень після Світлого свята.

Давайте розберемося у православних традиціях недеоя 6-12 травня 2024 року і розберемо все щодня, адже настала Світла Седмиця.

Щодня Світлого тижня, так само як і під час попереднього Страсного тижня, має своє особливе значення і звичаї.

Церква, фото з вільних джерел
Церква, фото з вільних джерел

Українці отримають нові надбавки до пенсій: хто "витягне щасливий білет"

Наприкінці весни та на початку літа 2024 року деякі українці можуть отримувати доплати до пенсійних виплат. Стало відомо, кого це стосується і скільки платитимуть українцям, які належать до певної категорії громадян.

Про це розповідають у ПФУ.

По-перше, додаткові виплати можуть отримати лише ті громадяни, які мешкають неподалік лінії фронту.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube