Зокрема, абонент «Київстар», що мешкає у Львівській області вирішив уточнити, коли саме його відключать від 3G.

«Коли ви плануєте вимкнення 3G у Львівській області? Чи будуть нові тарифи?», - уточнив користувач мобільного зв’язку на офіційній сторінці «Київстар» у Facebook, пише портал Політека.

В компанії надали роз’яснення, повідомивши, чи дійсно на Львівщині зникне 3G для абонентів «Київстар».

«Найближчим часом не планується ні відключення 3g у вашій області, ні введення нових тарифів. Якщо будуть зміни, ми обов'язково про це проінформуємо на сайті або в соцмережах», - запенив представник компанії.

Нагадаємо, раніше у незалежній спільноті мобільних технологій України MZU-Мобільний Зв'язок України повідомили, що Київстар почав розсилати SMS про відключення 3G.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів У світі новий "коронавірус" - хвороба вбиває людину за 2 дні: що кажуть медики Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Резерв+ отримав важливе оновлення
Показати ще

"Київстар". Фото: скрін youtube
"Київстар". Фото: скрін youtube

Інформування ж про дату відключення 3G відбудеться заздалегідь.

Причина відключення – подальший розвиток 4G-мережі та впровадження нових технологій.

Користувачам смартфонів рекомендували увімкнути 4G/LTE, щоб надалі користуватися швидкісним мобільним інтернетом та звʼязком.

Також нагадаємо, що раніше «Київстар» повідомив, що тестуватиме 4G-радіочастоти в Івано-Франківську та Кам'янець-Подільському. Тести почнуться з 1 серпня.

«Під час тестування абоненти й далі користуватимуться дзвінками, SMS та іншими мобільними сервісами, але замість мобільного 3G-інтернету для них стане доступним більш швидкісний 4G», - обіцяли в «Київстар».