Уряд збільшить ліміти електроенергії для Києва та міст, де більше критичної інфраструктури. Про це пише "Стіна", посилаючись на слова голови Ради Української асоціації поновлюваної енергетики Станіслава Ігнатьєва.

За його словами, відрегулювати графіки відключення є дуже важливим і необхідним кроком, оскільки саме у великих містах споживання електроенергії більше, але саме у цих містах найбільше бізнесу та споживачів, які споживають електроенергію відповідно до кількості приладів у їхніх квартирах.

Щоб уникнути несправедливості, за словами Ігнатьєва, необхідно здійснити це врегулювання графіків погодинних відключень та самого ліміту, що надається таким великим містам.

З 24 червня з доступної електроенергії в Україні вичитатимуть обсяг електроенергії, яка необхідна критичній інфраструктурі. Після цього ліміти споживання встановлюватимуться рівномірно між областями.

"Ми з доступної електроенергії в Україні відніматимемо обсяг електроенергії, яка необхідна критичній інфраструктурі і вже з таким винесеним за дужки обсягом доводитиметься ліміт для кожної області. Умовно кажучи, тепер буде не 80% на кожну область, а з урахуванням критики, яка зменшить доступність, наприклад, буде 70%. Але ці 70% будуть доведені до кожного регіону.

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

У ДТЕК попередили, що ситуація в енергосистемі залишається дуже складною – щойно виникає дефіцит електроенергії, по всій Україні відбуваються екстрені чи стабілізаційні відключення світла. У компанії закликали робити прості речі, які залежать від кожного з українців, щоб знизити кількість та тривалість відключень.