Помічники народних депутатів одержують дуже маленьку зарплату, особливо з огляду на обсяг роботи, який вони виконують. Після обов'язкових вирахувань у них залишається менше коштів, ніж у середнього киянина.

Чому потрібно підвищувати зарплату помічникам нардепів, розповів парламентар Володимир Крейденко від "Слуги народу" на порталі "Новини. Live".

Крейденко прокоментував законопроект, який пропонує збільшити фонд оплати праці помічників із 88 тис. до 132 тис. грн.

Депутати ВР, фото: Ян Доброносов / Facebook
Депутати ВР, фото: Ян Доброносов / Facebook

Він пояснив, що ці гроші діляться на три частини для зарплат трьох працівників апарату (29 тис. по-старому та 44 тис. грн по-новому). Потім віднімаються податки у розмірі 19,5%, і на руки залишається сума менша, ніж зарплата багатьох киян.

Популярні новини зараз
Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату
Показати ще

"88 тисяч – це брудні, без вирахування податків. Мінус 19,5%, і ви побачите, скільки люди отримують на руки. Зараз у Києві зарплати навіть вищі," – пояснив політик.

За словами нардепа, помічники "працюють із купою звернень, працюють із людьми, напрацьовують разом із депутатом законодавчі акти і так далі". Тому, на думку Крейденка, вони заслуговують на вищу зарплату.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що пенсіонери залишаться у злиднях: нардеп дав невтішний прогноз щодо виплат

Вам варто дізнатися, що бронь тільки багатим: нова пропозиція викликала хвилю обурення

Читайте також: гроші ллються річкою тільки підставляйте гаманець: 3 знаки Зодіаку, яких у липні накриє фінансова хвиля