За інформацією від співзасновника monobank Олега Гороховського, від Vbet надійшов благодійний внесок на суму 4 млн гривень, повідомляє Tribuna.com.

«Охматдит» - найбільша дитяча лікарня в Україні, де щорічно лікують понад 20 тис. дітей з усієї країни. Російська ракета, яка влучила 8 липня, повністю зруйнувала корпус токсикології та пошкодила ще чотири. Постраждали 10 хірургічних відділень, п'ять онковідділень, два соматичних відділення, інтенсивна терапія, дві реанімації, операційні блоки, відділення радіології та променевої терапії, частина онкогематологічної лабораторії (єдиної в країні) та інші відділення.

Першочергова ціль збору UNITED24 та monobank була 100 млн гривень, але наразі цю відмітку давно подолано, і за останніми даними зібрано вже понад 200 млн гривень.

У сторіс на офіційному акаунті Охматдит в Instagram станом на ранок 9 липня повідомляється, що наразі усі потреби у їжі, ліках та побутових речах забезпечені у достатньому обсязі.

Утім, лікарня потребує дороговартісної відбудови.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще