Деяким побутовим споживачам електроенергії можуть виставити рахунок, від якого "серце втече у п'яти". Такі неприємності загрожують, якщо енергетики виявлять деякі порушення. Про це попередили на facebook-сторінці "Волиньобленерго".

Побутовий споживач не має права використовувати електроенергію на комерційні потреби без укладання відповідного договору з оператором системи розподілу та постачальником. Це вважається порушенням і може дуже боляче вдарити по гаманцю.

Електроенергія. Фото: скрін youtube
Електроенергія. Фото: скрін youtube

Готуватися до неприємностей слід, якщо побутовий споживач самовільно використовує світло:

  • для підприємницької, господарської та незалежної професійної діяльності;
  • надання платних послуг;
  • здійснення нотаріальної діяльності, діяльності дата-центрів, центрів обробки даних, майнінгу;
  • надання інших платних послуг, зокрема у сфері сільського/зеленого туризму.

Лічильник електроенергії. Фото: скрін youtube
Лічильник електроенергії. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Українцям доведеться працювати довше для отримання пенсії Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ
Показати ще

Коли енергетики виявляють порушення, то такому споживачеві перерахують вартість спожитої електроенергії за комерційним тарифом.

"Якщо після 1 липня у споживача виявлять порушення, вартість фактично спожитої ним електроенергії за попередній період перерахують за відповідним комерційним тарифом", - попередили в обленерго.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, реальна вигода або забаганка енергетиків: скільки вийде заощадити, встановивши вдома LED лампи.

Також наш портал інформував, що потрібно вимкнути з розеток, щоб не платити шалені гроші за світло.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, економія починається з лічильника: в обленерго дали інструкцію для зменшення платіжки.