В Україні навіть після тривалого реформування поліції ситуація з рівнем злочинності далека від бажаної. Приміром, за статистикою минулого років з загальної кількості вчинених правопорушень 52% – крадіжки (260 тисяч). Але це тільки офіційні дані – дехто досі не звертається до відділку.

Квартирні крадіжки: основні ризики

Дієвими порадами з цього приводу в ексклюзивному коментарі "Знай.ua" поділився генеральний директор холдингу "Sheriff" Дмитро Стрижов.

"Крадіжок стало менше, але говорити, що це на собі хтось відчув, на жаль не можна. На сьогоднішній день в середньому у Києві – в районі 720 крадіжок, тобто кожного дня 24 крадіжки, одна квартира на годину в середньому", - зазначив експерт з безпеки.

Стрижов виділив основні причини, котрі можуть призвести до того, що ви втратите майно та цінності:

Популярні новини зараз
25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Яйця стануть справжнім делікатесом: експерт попередив про стрімке підвищення цін Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року
Показати ще

  • Соціально економічна ситуація в країні, а також конфлікт на Донбасі
  • Недоліки у роботі правоохоронних органів України
  • Відсутність обладнання охоронною сигналізацією. Приміром, в Австрії до 80% власників квартир вже встановили системи безпеки
  • По допомогу звертаються тільки після того, коли стали жертвами крадіжки
  • Необережність під час покупки товарів – бажання заощадити, необізнаність про походження продукту рано чи пізно може привести злодія у ваш дім. Тим паче, якщо ви залишаєте якісь свої контакти під час купівлі у мережі.

Дивіться: Дмитро Стрижов: Як захиститися від квартирних крадіжок? / Znaj-Media

Нагадаємо, у Києві зняли на відео небезпечну злодійку.

Як повідомляв Знай.ua, нетверезий військовий побив і пограбував жінку.

Також Знай.ua писав, камера зафіксувала, як молода мати вчила дітей злодійству.