Ми звикли вважати огірок овочем, але насправді він є плодом. Він багатий корисними поживними речовинами, а також антиоксидантами, які можуть допомогти лікувати і навіть запобігати деякі хвороби. Крім того, огірки містять мало калорій і містять велику кількість води і розчинних волокон, що робить їх ідеальними для підвищення гідратації і допомогають втратити вагу.

У цій статті більш детально розглядається кращі переваги для здоров'я, які дає нам огірок

1. Високий рівень поживних речовин
Огірки з низьким вмістом калорій, але з високим вмістом важливих вітамінів і мінералів. Крім того, огірки мають високий вміст води. Фактично, огірки складаються з 96% води.

2. Він містить антиоксиданти
Антиоксиданти - молекули, які блокують окислення, хімічну реакцію, яка утворює високореактівні атоми з неспареними електронами, відомими як вільні радикали. Накопичення цих шкідливих вільних радикалів може привести до декількох типів хронічних захворювань. Фрукти і овочі, включаючи огірки, особливо багаті на корисні антиоксидантами, що може знизити ризик деяких захворювань.

3. Сприяє гідратації
Вода має важливе значення для життєдіяльності вашого тіла і організму. Огірок бере участь в таких процесах, як регулювання температури і транспортування відходів і поживних речовин. Фактично, належна гідратація може впливати на все: від фізичних характеристик до метаболізму. Деякі люди можуть отримувати до 40% води вживаючи огірки.

Популярні новини зараз

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

4. Він може допомогти у втраті ваги
Огірки можуть потенційно допомогти вам скинути вагу. Перш за все, включаючи в раціон огірки, ви насичуєте організм необхідними речовинами без шкоди для ваги. У 100 грамах рослинної продукту міститься приблизно 16 калорій.

5. Знижують рівень холестерину
Дослідження показують, що огірки містять певні сполуки, які можуть знижувати рівень холестерину в крові. Ці сполуки включають фітостерини або рослинні стерини, які можна знайти в багатьох видах фруктів і овочів.

6. Це може знизити рівень цукру в крові
У кількох дослідженнях на тваринах і в пробірках було встановлено, що огірки можуть допомогти знизити рівень цукру в крові і запобігти деякі ускладнення діабету. В одному дослідженні на тваринах вивчався вплив різних рослин на рівень цукру в крові. Було показано, що огірки ефективно зменшують і контролюють цукор. Крім того, в одному дослідженні з пробірками було встановлено, що огірки можуть бути ефективними для зниження окисного стресу і запобігання ускладнень, пов'язаних з діабетом.

7. Покращує роботу метаболізму
Поїдання огірків може допомогти підтримувати стабільну роботу метаболізму. Так як, зневоднення є основним фактором ризику запору, тому він може змінити ваш водний баланс і утруднити проходження стільця.

Огірки - це освіжаючий, поживний і неймовірно універсальний додаток до будь-якої дієти.