Кримські активісти почали масово виходити на поодинокі пікети проти репресій по відношенню до корінних жителів півострова з боку російських окупантів.

Окупанти почали арешти кримських активістів


На своїй сторінці в Facebook адвокат Еміль Курбедінов пише, що агресорів взагалі не бентежить, що це навіть не несанкціоновані масові зібрання, а поодинокі знаки протесту: людей просто заарештовують.

Окупанти почали арешти кримських активістів


Окупанти почали арешти кримських активістів

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 19 квітня: субота непередбачуваних змін і несподіваних зустрічей Пенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ
Показати ще

"У Криму почали виходити на поодинокі пікети! Почали надходити сигнали про порушення права на одиночний пікет! Співробітники поліції істотно порушуючи закон, заарештовують і затримують людей", - пише адвокат.


Окупанти почали арешти кримських активістів


Окупанти почали арешти кримських активістів


Також наголошується, що люди вийшли на вулиці з плакатами в руках. Вони закликають силовиків припинити масові обшуки і затримання місцевих жителів, а також численні звинувачення в тероризмі.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, чим окупанти годують жителів Кримського півострова.