Як відомо, сьогодні, 22 лютого, міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував в Україні будівництво тестової майданчику Hyperloop.

Будівництво тестового майданчика для надшвидкої системи Hyperloop заплановано в Дніпрі. Міністр інфраструктури Омелян повідомив, що компанія буде називатися Hype.ua (Хайп Юей).

Але, як виявилося, в інтернеті адреса "hype.ua" вже зайнята. Якщо зайти на неї, то можна побачити, що на цій платформі продають одяг та аксесуари відомих брендів, серед яких, наприклад, Supreme і Tommy Hildfiger.

Як повідомив глава Мініфраструктури, у Дніпрі почнеться будівництво тестового майданчика для надшвидкої транспортної системи Hyperloop, розробленої Ілоном Маском.

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

"Ми створимо інноваційну компанію, яка буде займатися розробкою цієї технології", - заявив він.

Омелян повідомив, що компанія буде називатися Hype.ua. Відповідно, для сайту майбутньої компанії знадобиться сайт. Але адреса "hype.ua" вже зайнята. Що з цього приводу думає міністр інфраструктури, поки не відомо.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав усе, що українцям потрібно знати про Hyperloop – проект швидкісних поїздів від всесвітньо відомого винахідника Ілона Маска.