Ватажок так званої донецької "народної республіки" Олександр Захарченко, в чиїх здібностях ми не сумніваємося від слова "зовсім", в черговий раз довів, що інтелектуальна сила - головна його зброя. Цього разу донецький бойовик зганьбився в ефірі пропагандистської російської передачі, вийшовши на зв'язок зі студією за допомогою відео. Ну, що сказати, Президенту України Петру Порошенку поставили дивний "ультиматум", якщо це можна так назвати.

Так, в ефірі передачі з головним кремлівським пропагандистом Володимиром Соловйовим Захарченко спробував максимально коротко і зі змістом пояснити, як він оцінює перспективу сісти з українським президентом за стіл переговорів. Але щось як завжди пішло не так. Коротко вийшло, а ось зі змістом біда.

"Віч-на-віч - це навряд чи, швидше за все, злякається. А ось сісти за стіл переговорів - або сяде, або не сяде. Але якщо вже не буде сідати, то він вже ні за який інший стіл сісти просто не зможе", - озвучив Захарченко свій дивний посил. До слова, в ефірі всі дружно зробили вигляд, що вловили тонкий гумор.

Цікава бесіда Захарченка і Соловйова

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в штабі ООС також повідомили, що окупанти проводять масове мінування забороненими боєприпасами українських населених пунктів, а саме стежок і сільських будинків.

Популярні новини зараз

В одному з АТБ начисто забули українську мову, покупці остовпіли від почутого: "Какая разніца?"

На Львівщині спалах таємничих смертей, гірше за чуму: чому молоді та щасливі українці відправляються в могили

Американка не змогла витягти смартфон з інтимного місця та пішла просто до судді

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще

"Причому роблять все це таким чином, щоб максимально замаскувати свою причетність до цих дій. Одна з таких "розтяжок" була знешкоджена нашими розвідниками. Вона складається з патронів до великокаліберного кулемета і прив'язаною до них гранати. Під час підриву гранати детонують боєприпаси і вражають людину. З боку це повинно виглядати так, ніби він потрапив під обстріл великокаліберного кулемета", - йдеться в повідомленні.

Ми також писали про те, що трагічна пісня загиблого воїна торкнула українців до сліз. 19-річний боєць Олександр Микитюк трагічно загинув у перший день операції об'єднаних сил. Однак пам'ять про мужнього захисника України залишиться в наших серцях надовго. Хлопець напередодні опублікував в мережі пісню, яка пробирає до сліз.