У справі кривавої харківської трагедії з'явився третій фігурант.

Це підтвердив начальник обласного слідчого управління ГУ Нацполіції Олександр Розумників.

Він зазначив, що всі наявні матеріалі щодо притягнення до адміністративної відповідальності водія автомобіля Opel Vivaro вже направлені на розгляд – саме цей водій їхав поруч з Volkswagen Tuareg на жовтий сигнал світлофора.

Перевірять незабаром і ймовірність відкриття кримінального провадження за даними про автошколу, де навчалася, а згодом і отримала права винуватиця ДТП Олена Зайцева.

Популярні новини зараз
ПриватБанк може оштрафувати майже на 100 тисяч гривень Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки "Досить повчати вчителів!": педагог рознесла батьків, які критикують школи ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці
Показати ще

Втім, до закінчення необхідних експертиз, оприлюднювати прізвище підозрюваного не будуть, посилаючись на таємницю слідства.

Дивіться: невідомі факти про резонансну ДТП у Харкові

Як повідомляв портал "Знай.ua", одну із постраждалих під час харківської аварії незабаром випишуть з лікарні.