В Україні запрацювала нова схема виманювання грошей у довірливих пенсіонерів: нині з'явився чарівний матрац, який позбавляє від усіх хвороб.

Якісь люди, представляючись співробітниками медфірми, ходять по квартирах і обіцяють ідеальне здоров'я довірливим людям похилого віку, втомленим від постійних хвороб. Коштує таке задоволення немало: всього 1000 доларів і матрац, за властивостями більше схожий на філософський камінь, ваш. Про це пише "Сегодня".

Пенсіонери влазять в непосильні борги, сподіваючись на диво, яке працює за допомогою "магнітно-імпульсної" терапії. Однак ця сама терапія разом з матрацом "вмирає" після першого ж використання, а гроші повернути залишається проблемою номер 1, оскільки ніхто не отримав розрахункового документа, який підтвердив би факт покупки.

Журналісти спробували розшукати аферистів, але не знайшлося не тільки продавців, а й організаторів: фірма закрилася ще місяць тому, про це повідомив один з послужливих кур'єрів компанії.

Співробітники Держспоживслужби оцінюють ситуацію як майже безнадійну через відсутність підтверджуючих документів, але пообіцяли зробити все можливе, аби повернути гроші ошуканим українцям, яких нарахували не менше 30. Також в службі нагадали, щоб не стати жертвою аферистів, слід уважно читати договір і обов'язково вимагати сертифікат якості, і тільки переконавшись в якості продукту віддавати гроші.

Популярні новини зараз

Озброєний чоловік пішов на "захоплення" Кабміну, погрожуючи вибухом: "Ви з**бали вже..."

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як український пенсіонер нарвався на кредитних рекетирів.