Сміттєві урни, пофарбовані у жовто-блакитні кольори, так розізлили кремлівську маріонетку Сергія Аксьонова під час робочого візиту в Керч, що він пригрозив комунальникам штрафом у п’ять мільйонів рублів за "порушення екології та образу естетики".

Як передає "Керч.FM", "глава уряду" анексованого півострова відвідав міський пляж. Його неабияк обурив стан пляжної смуги перед початком курортного сезону. Аксьонов заявив, що якби прийшов туди з гостями, то червонів би від сорому.

"Який турист приїде? Ви подивіться на ці пляжі, туди просто соромно вийти", - наголосив він.

У свою чергу керчани скаржилися візитеру на відсутність води, газу та зв'язку, дорогий інтернет і перекриту приватним санаторієм вулицю. Чиновник традиційно пообіцяв з усім розібратися.

Як анексований Крим готується приймати відпочивальників, говорять цифри, оприлюднені так званим заступником голови уряду Ларисою Опанасюк. У кінці минулого місяця з з 428 пляжів до початку курортного сезону були готові лише 109.

Популярні новини зараз

Харківський медик назвав головні труднощі в боротьбі з пандемією: "40 людей замість 12"

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Зірка шоу "Голос" хотів захиститися від ковіду і помер: "Випадково ввів"

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", раніше Аксьонов заявляв, що туристичні агентства не кажуть потенційним відпочивальникам усієї правди про Крим.