Верховну Раду закликали створити тимчасову слідчу комісію і розслідувати факти корупції на будівництві і штучному покритті футбольних полів, до яких, згідно з журналістським розслідуванням, може бути причетний Президент ФФУ, нардер Андрій Павелко, а від Кабінету Міністрів — встановити роль у злочинних схемах чиновників Міністерства регіонального розвитку і ЖКГ.

Відповідну петицію опублікувала громадянська організація "Ініціативи Майбутнього", повідомляє видання Realist.

Нардепів також просять відсторонити Павелко від виконання обов'язків голови бюджетного комітету на час розслідування.

Крім того, активісти просять Рахункову палату позапланово перевірити всіх підрядників, які брали участь у будівництві футбольних полів і нанесенні штучного покриття, а Кабінет Міністрів — чиновників Міністерства регіонального розвитку, які брали участь у злочинній схемі.

Нагадаємо, для того, щоб петиція була розглянута адресатом, за законом вона повинна набрати не менше 25 000 голосів.

Популярні новини зараз

Зеленська у день народження чоловіка показала несподіване фото: "Коханий"

Герой АТО розповів, як "прозрів" у окопах і закохався в українську: "Війна все змінила"

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Показати ще

Нагадаємо, нещодавно дочка співробітниці ФФУ Дар'я Лаврівська заявила про те, що її матері погрожує Президент ФФУ Андрій Павелко через розголошення інформації про схеми Федерації. Зокрема, стверджує Лаврівська, Наіля Лаврівська була змушена обманним шляхом давати обґрунтування для бюджету вартості будівництва футбольного поля зі штучним покриттям на суму в 1,477 млн. грн. Згодом, кошторис її авторства з'явився на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку України. Всього, за словами Лаврівського, з 540 мільйонів гривень, виділених з бюджету, було вкрадено не менше 130 мільйонів, що є 30% від суми. Дочка співробітниці ФФУ стверджує, що може довести: в руках її матері є вся електронна переписка з першими особами Федерації футболу і чиновниками міністерства.

Раніше соцмережі обурило фото дочки Павелко, яка бавилась з кубком Ліги Чемпіонів в салоні автомобіля Range Rover.

У свою чергу, днями поліція розігнала жартівливий перфоманс, в якому перехожим пропонували зробити спільне фото з Павелком та кубком Ліги Чемпіонів.