Як не дивно, дуже багато людей згадують про аквапарки тільки влітку. Хоча вони працюють цілий рік, і навіть взимку там можна зробити собі маленький літній відпочинок. Аквапарки в Києві представлені в невеликій кількості. Їх всього два. Але як же зробити вибір між ними, куди краще піти з дитиною, а куди самому. Таких питань може бути досить багато, і ми постараємося відповісти вам на них. І так, «Аквапарки Києва: який краще вибрати».

Аквапарк DREAM ISLAND
Це не просто найбільший аквапарк Києва, але й один з найбільших у Європі все. А головне, що дістатися до нього можна досить швидко з будь-якої частини міста, адже знаходиться він біля м. Оболонь. Аквапарк DREAM ISLAND отримав свою назву не просто так, він зроблений в стилі Юрського періоду. Тому там дуже барвиста штучна природа: різні пальми і подібні рослини, величезна кількість самих різних звірів, ящірок, динозаврів. І майже всі вони розміром з людину. Безумовно, це дуже сподобається дітям.
З гірками тут теж все дуже добре, їх кількість не злічити. Є джакузі, басейни, багато ресторанів і барів.
З розваг тут можна виділити спортивні зони, де можна пограти в баскетбол, волейбол, або настільний теніс. Для самих маленьких є спеціальні басейни, де з вашими дітьми будуть аніматори, які будуть розважати і доглядати за ними, поки батьки будуть відпочивати на барі, або кататися на самих екстремальних гірках.

Аквапарк ТЕРМІНАЛ
Не такий великий аквапарк Києва, як у Дрім Тауні, але все одно не маленький. Цілих чотири поверхи, які наповнені гірками і всілякими розвагами. Влітку, коли дах відкривають, можна навіть засмагати на штучному пляжі. Кількість гірок набагато менша, ніж в DREAM ISLAND, але вони набагато довші. Довжина у них близько кілометра, і цю відстань можна буде пролетіти посеред екстремальних водних лабіринтів.
У Терміналі є басейни, пляжі, куточок СПА і школа плавання. Є спеціальний басейн для дітей.