Росія формує в Смоленській області ударний танковий кулак.

"Росія в минулому місяці оголосила, що перша гвардійська танкова армія - буде масованим, приголомшливим ударним кулаком", - сказав військовий експерт Філіп Карбер під час конференції в Києві, передає Politeka.

За його словами, в цьому оперативному відділенні більше танків, ніж в арміях країн Балтії, Польщі, Німеччини та Франції разом узятих. Ця ж армія братиме участь в навчаннях на території Білорусі.

Разом з тим, експерт відзначив великий прогрес українських військ. За останні три роки ЗСУ сильно змінилися.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Збройні сили, Національна гвардія і Державна прикордонна служба повинні отримати на озброєння нові зразки військової техніки, щоб підвищити рівень їх оборонної могутності.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують новий перерахунок виплат: кому, коли і скільки грошей додадуть Бойові підрозділи, але з нюансом: куди мобілізують після 50 років Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Показати ще