У цьому році кількість відмов у наданні гостьових віз (B-visas) Сполученими Штатами громадянам України скоротилася у порівнянні з 2016 роком.

Про це свідчать дані Державного департаменту США за минулий рік.

У 2017 році доля відмов у гостьових візах склала 34,54%, тобто кожному третьому громадянину Україні відмовляють у дозволі потрапити на територію США. Втім, минолого року кількість відмов становила 40,83%.

Країнами, громадяни яких фактично не мають шансів побувати в Америці, стали Федеративні Штати Мікронезії та Західна Сахара - 100% відмов у гостьових візах. Важко приїхати у США громадянам Республіки Палау (83,33%), Куби (77,17%), Бурунді (75,55%), Буркіна -Фасо (75,74%), Сомалі (75,5%), Афганістану (72,14%) , Еритреї (71,69%), Гаїті (71,44%), Гамбії (70,27%).

Цікаво, що США жодного разу не відмовили у в'їзді громадянам Сан-Марино, Ліхтенштейну, Андорри та Монако - частка відмов становить 0%. Кількість відмов росіянам в неімміграційних візах в США становить 11,61%.

Популярні новини зараз

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Найважливіша молитва на день Введення в Храм Пресвятої Богородиці: просіть у Діви Марії допомоги і захисту

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Показати ще

Оновлювати робочі візи у США буде складніше

Як повідомляв портал "Знай.ua", тривалий час основною причиною суперечностей між Україною та Польщею були пошуково-ексгумаційні роботи на нашій території. Днями у цьому питанні почалися перші позитивні зрушення: під час зустрічі у Кракові обидві сторони нарешті домовилися про зняття мораторію на спільне проведення ексгумації.